Vēsture


.:::... 2019

MANOR HOUSE
Padures muiža, Padure, Kuldīgas nov.
13.04.2019 21:00
.:::... 2018

MANOR HOUSE
Padures muiža, Padure, Kuldīgas nov.
14.07.2018 22:00
.:::... 2017

KURZEMES DJ 2017
Kuldīga, Bārs-klubs "Stender's", Liepājas iela 3
18.11.2017 22:00

MANOR HOUSE
Padures muiža, Padure, Kuldīgas nov.
14.10.2017 22:00

HIP HOP Urban RnB
Kuldīga, Bārs-klubs "Stender's", Liepājas iela 3
07.10.2017 22:00

STENDER'S IELAS DEJAS
Kuldīga, Bārs-klubs "Stender's", Liepājas iela 3
15.07.2017 23:00
.:::... 2015

KURZEMES DESMITGADES DJ 2015
Ventspils, klubs "Kubs"
17.11.2015. 22:00, ieeja: 1€ < 24:00 < 2€.

Ikviens no mums katru reizi, ejot izklaidēties uz klubu, grib, lai tā būtu labākā ballīte. Mēs gribam neaizmirstamu sniegumu no DJ puses – pozitīvu lādiņu gan muzikāli, gan vizuāli, gribam, lai DJ spēle būtu tieši mums, mūs uzrunātu, iesaistītu atmosfērā. Tās mums šķiet pašsaprotamas lietas...

Dārgie klubu kultūras atbalstītāji, iedzīvotāji un uzturētāji, mēs vēlamies Jums piedāvāt Kurzemes 10-gades labākā DJ noskaidrošanas pasākumu „Kurzemes 10gades DJ 2015”! 13.novembrī norisināsies jau divpadsmito gadu, šoreiz pārceļoties no pasākuma mājvietas –Kuldīgas uz Ventspili un tās šī brīža aktuālāko izklaides vietu - klubu „Kubs”. Pasākums sāksies ar dalībnieku uzstāšanās kārtas izlozi jau plkst. 22:00. Katram no dalībniekiem tiks dota iespēja nepilnu pusstundu parādīt kā viņš māk apmeklētājus uzrunāt, iekustināt, izdancināt un likt tiem iet mājās laimīgiem, lai viņi to atcerētos arī līdz nākamajai reizei, kad ies izklaidēties. Vēlamies Jums atgādināt, ka nav labāka vai sliktāka laika priekšnesumam, jo katram DJ ir jāmāk apmeklētājus atraut no bāra letes jebkurā laikā, jāmāk pastāstīt savs stāsts apmeklētājiem saprotamā valodā un arī jāpavada godam. Tādēļ Kurzemniekiem tiks dota iespēja dzirdēt un redzēt labākos DJ čempionus sākot no 2004.gada.

“KURZEMES DJ” mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar elektroniskās mūzikas virzienu daudzveidību, tajā apvienojot galvenos tā novirzienus, pulcēt elektroniskās mūzikas fanus, interesentus un dīdžejus, tādejādi katram dīdžejam un apmeklētājam dodot iespēju ņemt dalību pie muzikālā brīnuma radīšanas.

Šajā gadā konkursā piedalīsies kopskaitā deviņi dīdžeji čempioni: Mr.RoughBoy, Salmz, Ego Jako, Hi Fi, Will Sonic, Puma Tek, Versetti, Oceanchild, no dažādām Kurzemes pilsētām.

Pēdējos gados šis pasākums nebūtu iedomājams bez A/S Latvijas meža dienests atbalsta! Paldies mūsu ilggadējiem atbalstītājiem - Kurzemes radio un Discomania! Paldies arī šī gada atbalstītājiem – Red Bull un Kurzemes TV!..:.::. 2014

KURZEMES DJ 2014
Kuldīga, bārs Klondaika
15.11.2014. 22:00

Ikviens no mums katru reizi, ejot izklaidēties uz klubu, grib, lai tā būtu labākā ballīte. Mēs gribam neaizmirstamu sniegumu no DJ puses – pozitīvu lādiņu gan muzikāli, gan vizuāli, gribam, lai DJ spēle būtu tieši mums, mūs uzrunātu, iesaistītu atmosfērā. Tās mums šķiet pašsaprotamas lietas... Un tomēr, lai kā mēs to gribētu, tas DJ’am ne vienmēr izdodas.

Dārgie klubu kultūras atbalstītāji, iedzīvotāji un uzturētāji, mēs vēlamies Jums piedāvāt Kurzemes 2014. gada labākā DJ noskaidrošanas pasākumu „Kurzemes DJ 2014”! 15.novembrī norisināsies jau vienpadsmito gadu, šoreiz pārceļoties no Ventspils uz pasākuma mājvietu -Kuldīgu un tās šī brīža aktuālāko izklaides vietu - bāru „Klondaika”. Pasākums sāksies ar dalībnieku uzstāšanās kārtas izlozi jau pl. 22.00. Katram no dalībniekiem tiks dota iespēja nepilnu pusstundu parādīt kā viņš māk apmeklētājus uzrunāt, iekustināt, izdancināt un likt tiem iet mājās laimīgiem, lai viņi to atcerētos arī līdz nākamajai reizei, kad ies izklaidēties. Vēlamies Jums atgādināt, ka nav labāka vai sliktāka laika priekšnesumam, jo katram DJ ir jāmāk apmeklētājus atraut no bāra letes jebkurā laikā, jāmāk pastāstīt savs stāsts apmeklētājiem saprotamā valodā un arī jāpavada godam. Tādēļ Kurzemniekiem tiks dota iespēja dzirdēt un redzēt iespējams labākos jaunos DJ.

“KURZEMES DJ” mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar elektroniskās mūzikas virzienu daudzveidību, tajā apvienojot galvenos tā novirzienus, pulcēt elektroniskās mūzikas fanus, interesentus un dīdžejus, tādejādi katram dīdžejam un apmeklētājam dodot iespēju ņemt dalību pie muzikālā brīnuma radīšanas.

Šajā gadā konkursā piedalīsies kopskaitā deviņi dīdžeji: Mr.RoughBoy, LB, Dmitry Sobol, ESEM, Mārcis Mazzariņš, Ēriks, Kārlis Švampe, Dee Key, no dažādām Latvijas pilsētām. Viņus vērtēs kompetenta žūrija sešu cilvēku sastāvā: Salmz, Puma Tek, Will Sonic, Ego Jako,Māris Dadzis un Hadge.

Pēdējos trijos gados šis pasākums nebūtu iedomājams bez A/S Latvijas meža dienests atbalsta! Paldies mūsu ilggadējiem atbalstītājiem - Kurzemes radio un Discomania! Paldies arī šī gada atbalstītājiem – Bāram Klondaika un Timesaving.NEXT NOTE 2014
Kuldīga, 1095. gada parks
19.07.2014. 22:00

2014. gada 19. jūnijā DJ apvienība ”Zero Defect” organizē pasākumu
„Next Note 2014”.

Pasākums tiks rīkots Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros. Tas norisināsies Kurzemes pērlē – Kuldīgā, 1905. gada parkā. Tā organizatoriem ir īpaši svarīgi izcelt šīs pilsētas plaši pazīstamo atvērtību jaunām DJ kultūras formām un idejām. Uz skatuves uzstāsies tādi DJ, kā Mr.RoughBoy – vairākus gadus „Kurzemes DJ čempionāta” godalgoto vietu ieguvējs; DJ Gero, DJ Phraze, kā arī DJ Oceanchild no Liepājas, kas ir Kurzemes DJ 2009 čempions; spēlēs arī DJ ESEM un Dmitry Sobol – vairāku Rīgas ballīšu rezidenti.

Priecīgu un līksmu Jums šo nedēļas nogali Kuldīgā!PALĪDZĒSIM ZANEI DZĪVOT!
Latvijas Pirmā Rokkafejnīca
06.02.2014. 22:00

Radošā apvienība „Zero Defect” sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv šī gada 6.februārī, plkst. 20:00, Latvijas Pirmajā Rokkafejnīcā, rīko labdarības koncertu, kura mērķis ir piesaistīt ziedojumus 32 gadus jaunās Zanes Lazdiņas plaušu transplantācijai Vīnes klīnikā.

Zane Lazdiņa ir 32 gadus jauna sieviete no Ērgļiem, kura vēl tikai pirms 3 gadiem dzīvoja aktīvu dzīvesveidu - aizrāvās ar fotografēšanu, ceļošanu, atpūtu pie dabas, grāmatu lasīšanu, ēst gatavošanu, kas bija gan viņas pamatprofesija, gan hobijs vienlaicīgi, varētu teikt, pat dzīvesveids. Zane strādāja viesnīcā par pavāru. Pirms 3 gadiem Zanei atklāja retu slimību – pulmonālo arteriālo hipertensiju (PAH). Tas ir sindroms, ko raksturo asinsspiediena paaugstināšanās plaušu artērijās. Jo augstāks spiediens ir artērijās, jo smagāk jāstrādā sirdij, lai piegādātu asinis ķermenim. Tiek būtiski traucēta organisma apgāde ar skābekli, kā rezultātā iestājas skābekļa bads. Ārsti norāda: Zanei ar steigu ir nepieciešama plaušu transplantācija, ko var veikt tikai ārpus Latvijas. Taču tā izmaksā 120 000 eiro. Ar lūgumu pēc palīdzības - piešķirt nepieciešamos līdzekļus operācijas veikšanai - viņa vērsās pie Latvijas nacionālā veselības dienesta, taču saņēma atteikumu. Plaušu transplantācijas operācijas no valsts budžeta līdzekļiem netiek apmaksātas.

Zanes dzīvības cena ir 120 000 eiro. Un vienīgie, kas viņai šajā situācijā var palīdzēt, ir līdzcilvēki. Divu nedēļu laikā Zanes plaušu transplantācijai Latvijas iedzīvotāji ir saziedojuši jau teju 88 tūkstošus eiro. Pietrūkst 32 tūkstoši eiro.

Lai piesaistītu ziedojumus, radošā apvienība „Zero Defect” organizē labdarības pasākumu „Palīdzēsim Zanei dzīvot”. Pasākums notiks 2014.gada 6.februārī, plkst. 20:00, Latvijas Pirmajā Rokkafejnīcā, Mārstaļu ielā 2/4, Rīgā.

Pasākumā piedalīsies tādi populāri mūziķi kā Kārlis Kazāks, Samanta Tīna, Musiqq, Otra puse,[Ex] da Bass un citi pazīstami, talantīgi mūziķi, kurus vieno rūpes par jaunas sievietes dzīvību.

Pasākuma laikā būs izvietotas ziedojumu kastītes, kur ikviens pēc savām iespējām varēs atstāt ziedojumu, lai glābtu Zanes dzīvību.

Ziedojumu piesaiste turpinās arī portālā Ziedot.lv, kā arī ziedot iespējams zvanot uz labdarības tālruni 9006 7009 (maksa par zvanu 1,42 eiro)...:.::. 2013

KURZEMES DJ 2013
15.11.2013., 23:00 "Kiss Club", Ventspils
Ieeja: 1 Ls, pēc 24:00 2 Ls

Ikviens no mums katru reizi ejot izklaidēties uz klubu grib, lai tā būtu labākā ballīte konkrētajā reizē. Mēs gribam neaizmirstamu sniegumu no DJ puses – pozitīvu lādiņu gan muzikāli, gan vizuāli, gribam, lai DJ spēle būtu tieši mums, mūs uzrunātu, iesaistītu atmosfērā. Tās mums šķiet pašsaprotamas lietas.. Un tomēr, lai vai kā mēs gribam, tas ne vienmēr izdodas DJ’am.

Dārgie klubu kultūras atbalstītāji, iedzīvotāji un uzturētāji, vēlamies Jums piedāvāt Kurzemes 2013. gada labākā DJ noskaidrošanas pasākumu! 15.novembrī norisināsies jau desmitais Kurzemes DJ konkurss, šoreiz pārceļoties no tā mājvietas Kuldīgā uz apdzīvotāku un izklaides mīlošāku pilsētu – Ventspili, uz tās aktuālāko klubu – Kiss Club! Pasākums sāksies ar dalībnieku uzstāšanās kārtas izlozi jau 22.00, katram no viņiem būs dota iespēja nepilnu pusstundu parādīt KĀ viņš māk Jūs uzrunāt, iekustināt, izdancināt un likt Jums iet mājās laimīgiem, lai Jūs viņu atcerētos arī līdz nākamajai reizei, kad iesiet izklaidēties. Vēlamies Jums atgādināt, ka nav labāka vai sliktāka laika priekšnesumam, jo katram DJ ir jāmāk Jūs atraut no bāra letes jebkurā laikā, jāmāk pastāstīt savs stāsts Jums saprotamā valodā un arī jāpavada godam. Tādēļ nepalaidiet garām iespēju dzirdēt un redzēt iespējami labākos DJ, pat ja viņiem ielozēsies savs priekšnesums kā vieniem no pirmajiem!

Esiet visi laipni gaidīti 15. novembrī, piektdienā, Ventspilī, ar vai bez atbalsta atribūtiem, labā vai sliktā garastāvoklī, esiet tādi, kāda ir klubu publika katru vakaru, esiet Jūs un lieciet DJ’am darīt visu, lai vien Jūs spētu justies vēl labāk visa vakara gaitā un aizietu ar smaidu. Noskaidrojiet savu favorītu un palīdziet žūrijai noteikt labāko šī gada DJ Kurzemē. Tiekamies!..:..:: 2012

KURZEMES DJ 2012
17.11.2012. "Kiss Club", Ventspils

Ir pagājuši jau astoņi gadi, kopš notiek “KURZEMES DJ” konkurss, un šogad jau devīto gadu tas notiks Ventspilī, atpūtas klubā “Kiss Club” un to, kā jau ierasts, rīko biedrība “Radošo ideju laboratorija – viens reiz viens”!

“KURZEMES DJ” mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar elektroniskās mūzikas virzienu daudzveidību, tajā apvienojot galvenos tā novirzienus; pulcēt elektroniskās mūzikas fanus, interesentus un dīdžejus, tādējādi katram dīdžejam un apmeklētājam dodot iespēju ņemt dalību pie muzikālā brīnuma radīšanas. Žokeju dalība ir neatkarīgi no tā, cik viņš ir atpazīstams un kādu muzikālo virzienu pārstāv. Visa pamatā ir viņa spēle un no tās izrietošās emocijas, kas ir elektroniskās mūzikas pamats! Dīdžejs sava seta laikā rada ko tādu, kas otrreiz nav atkārtojams - tas ir vienreizējs priekšnesums, kur liela loma ir pasākuma apmeklētājiem un klausītājiem.

Šajā gadā konkursā piedalīsies kopskaitā septiņi dīdžeji: Mr. RoughBoy, LB, Ornets Freimanis, Versetti, Kārlis Švampe, Makree, Martin Sirius no vairākām Kurzemes pilsētām. Viņus vērtēs kompetenta žūrija septiņu cilvēku sastāvā: Salmz, Oceanchild, Dest, Ratz Lukas, Will Sonic, Kiss Club pārstāvji un Hadge.

Sākums 23:00, ieejas biļetes cena 1 LsDefective Party
Club Diva, Ventspils

2012. gada 30. jūnijā DJ apvienība ”Zero Defect” organizē jubilejas pasākumu "Defective Party".

Jubilejas pasākums tiks rīkots par godu DJ apvienības „Zero Defect” desmit gadu pastāvēšanai. Tas norisināsies Kurzemes pilsētā – Ventspilī, klubā „Diva”. Tā organizatoriem ir īpaši svarīgi izcelt šīs pilsētas plaši pazīstamo atvērtību jaunām kultūras formām un idejām. Uz skatuves uzstāsies tādi DJ, kā Salmz - Kurzemes Radio raidījuma „Frekvence” vadītājs, viņš arī Kurzemes DJ 2006 čempions; pēc tam uz skatuves kāps DJ Will Sonic, viņš arī Kurzemes DJ 2010 čempions; kā arī spēlēs Mr. RoughBoy - Kurzemes DJ 2010. un 2011.gada 3. vietas ieguvējs.

Sākums 22:00, ieeja 3 Ls (ar flaijeri vai kluba VIP karti 2 Ls).:..::. 2011

KURZEMES DJ 2011

Ir pagājuši jau septiņi gadi, kopš notiek “KURZEMES DJ” konkurss. Šajā gadā tas notiks Ventspilī, atpūtas centrā “KLONDAIKA” un to kā jau ierasts rīko biedrība “Radošo ideju laboratorija – viens reiz viens”!

“KURZEMES DJ” mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar elektroniskās mūzikas virzienu daudzveidību, tajā apvienojot galvenos tā novirzienus; pulcēt elektroniskās mūzikas fanus, interesentus un dīdžejus, tādejādi katram dīdžejam un apmeklētājam dodot iespēju ņemt dalību pie muzikālā brīnuma radīšanas. Žokeju dalība ir neatkarīgi no tā, cik viņš ir atpazīstams un kādu muzikālo virzienu pārstāv. Visa pamatā ir viņa spēle un no tā izrietošās emocijas, kas ir elektroniskās mūzikas pamats! Dīdžejs sava seta laikā rada ko tādu, kas otrreiz nav atkārtojams, tas ir vienreizējs priekšnesums, kur liela loma ir pasākuma apmeklētājiem un klausītājiem.

Šajā gadā konkursā piedalīsies kopskaitā deviņi dīdžeji: Mr.RoughBoy, LB, Puma Tek, Versetti, Kārlis Švampe, Frame, Andis Serums, Makree, Martin Sirius no vairākām Kurzemes pilsētām. Viņus vērtēs kompetenta žūrija sešu cilvēku sastāvā: Salmz, RUDice, Gatis Vilinskis, Vento, [Ex] da Bass un Hadge.

Sākums plkst.22:00, ieejas biļetes cena – Ls 1.50!..:.:.. 2010

KURZEMES DJ 2010
20. novembrī Liepājā, mūzikas klubā Pablo
ieeja 2 Ls

Ikviens no mums katru reizi ejot izklaidēties uz klubu grib, lai tā būtu labākā ballīte konkrētajā reizē. Mēs gribam neaizmirstamu sniegumu no DJ puses – pozitīvu lādiņu gan muzikāli, gan vizuāli, gribam, lai DJ spēle būtu tieši mums, mūs uzrunātu, iesaistītu atmosfērā. Tās mums šķiet pašsaprotamas lietas.. Un tomēr, lai vai kā mēs gribam, tas ne vienmēr izdodas DJ’am.

Dārgie klubu kultūras atbalstītāji, iedzīvotāji un uzturētāji, vēlamies Jums piedāvāt Kurzemes 2010. gada labākā DJ noskaidrošanas pasākumu! 20.novembrī norisināsies jau septītais Kurzemes DJ konkurss, šoreiz pārceļoties no tā mājvietas Kuldīgā uz apdzīvotāku un izklaides mīlošāku pilsētu – Liepāju, uz vienu no tās leģendārākajiem klubiem – Pablo! Pasākums sāksies ar dalībnieku uzstāšanās kārtas izlozi jau 20.00, katram no viņiem būs dota iespēja nepilnu pusstundu parādīt KĀ viņš māk Jūs uzrunāt, iekustināt, izdancināt un likt Jums iet mājās laimīgiem, lai Jūs viņu atcerētos arī līdz nākamajai reizei, kad iesiet izklaidēties. Vēlamies Jums atgādināt, ka nav labāka vai sliktāka laika priekšnesumam, jo katram DJ ir jāmāk Jūs atraut no bāra letes jebkurā laikā, jāmāk pastāstīt savs stāsts Jums saprotamā valodā un arī jāpavada godam. Tādēļ nepalaidiet garām iespēju dzirdēt un redzēt iespējami labākos DJ, pat ja viņiem ielozēsies savs priekšnesums kā vieniem no pirmajiem!

Esiet visi laipni gaidīti 20. novembrī, sestdienā, Liepājā, ar vai bez atbalsta atribūtiem, labā vai sliktā garastāvoklī, esiet tādi, kāda ir klubu publika katru vakaru, esiet Jūs un lieciet DJ’am darīt visu, lai vien Jūs spētu justies vēl labāk visa vakara gaitā un aizietu ar smaidu. Noskaidrojiet savu favorītu un palīdziet žūrijai noteikt labāko šī gada DJ Kurzemē. Tiekamies!UZSMAIDI SAULĪTEI
29. maijs, 20:00, pie mūzikas bāra "Saullēkts", Kuldīgā
ieeja par ziedojumu - 2 Ls

Radošo ideju laboratorija „viens reiz viens” pie muzikālā bāra „Saullēkts”, Kalna ielā 25a, Kuldīgā, 29.maijā (sestdien), plkst. 20.00 organizē labdarības akciju „Uzsmaidi Saulītei”. Iegūtie līdzekļi tiks ziedoti procedūru kabineta iekārtošanai bērniem Kuldīgas Veselības centrā. Ieejas maksa – ziedojums LVL 2.

Pasākuma galvenie viesi būs DJ Andre Crash un DJ Deros. DJ Andre Crash kā diskžokejs uzstājas jau vairāk nekā desmit gadus. Viņš ir producents ārvalstu mūzikas leiblos izdotām kompozīcijām. un 2009. gada novembrī Andre ir ieguvis titulu Latvijas DJ nr. 1, jau otro reizi iekarojot DJ Top virsotnes. Savukārt DJ Deros ir rezidenta DJ vienā no lielākajiem Latvijas nakts klubiem - „Essential. Labdarības akcijā savu piedalīšanos ir apstiprinājuši arī tādi DJ kā - DJ FoTu , kurš ir neviens cits kā Mārtiņš Rubenis, mūsu olimpietis kamaniņu braucējs, DJ Gatis Vilinskis, kurš viens no pirmajiem Kurzemes pusē sāka spēlēt elektronisko mūziku uz vinyl platēm, Ale.Mar viens no Ventspils jaunajiem talantīgajiem DJ. DJ Kone, kurš ir viens no DnB un jungle žanra pionieriem Latvijā, DJ Salmz, kurš kuldīdzniekiem īpaši komentārus neprasa ir arī Kurzemes radio raidījuma „Frekvence” vadītājs, kā arī DJ Dest un MMZ, kuri ir ļoti virtuozi savā mūzikas izvēlē arī Kurzemes radio raidījuma „Frekvence” vadītāji un DJ RoughBoy, Kuldīgas jaunais talants.

Izklaidējies un palīdzi izaugt! Katram ir iespēja padarīt mūsu bērnu pasaulīti gaišāku, veseļojoties mūsdienīgi iekārtotās telpās.Kurzemes DJ Salidojums "LIDO ZIVIS"
24. aprīlis, 11:00, mūzikas bārs "Saullēkts", Kuldīga.:.::.. 2009

JAUNĀ TĪĢERA GADA STRĪPAINĀ BALLĪTE
31. decembris, mūzikas bārs "Saullēkts", KuldīgaKURZEMES DJ 2009
21. novembris, 20:00, mūzikas bārs "Saullēkts", Kuldīga

Ir pagājuši jau pieci gadi kopš notiek Kurzemes DJ. Šajā gadā jau sesto gadu Kuldīgā, mūzikas bārā „Saullēkts”, notiks ikgadējais Kurzemes DJ, kuru, kā jau ierasts, rīko DJ apvienība „Zero Defect”, taču šogad ar DJ apvienību sadarbosies arī draugi no mūzikas bāra „Saullēkts”.

Pateicoties pasākuma sponsoriem – Discomania.lv, , Enerģijas Dzērienam Red Bull, Viesnīcai Ventas Rumba; kā arī informatīvajiem atbalstītājiem – Kurzemes Radio, Elektroniskā mūzikas raidījumiem, Frekvence un B – Puse, Zerdefect.lv pasākums notiks jau 6. gadu, saglabājot vienu no savām rakstura iezīmēm, pulcēt DJ no visas Kurzemes.

Šajā gadā konkursā pulcēsies kopskaitā 12 DJ ( Will Sonic, DaveNewland, Mauriic, RoughBoy, LB, PUMA, Rotodynamic, Jack Rusell, S-Beat, Ray Hardy,Alex Source, Jan Rush) no vairākām Kurzemes pilsētām, un viņus vērtēs kompetenta žūrija 7 cilvēku sastāvā (Salmz, Stay Tune, RUDice, Dest, MMZ, Krist Winter, Gatis Vilinskis).

Kurzemes DJ mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar elektroniskās mūzikas virzienu daudzveidību, tajā apvienojot galvenos tā novirzienus; pulcēt elektroniskās mūzikas fanus, interesentus un DJ, tādejādi katram DJ un apmeklētājam dodot iespēju ņemt dalību pie muzikālā brīnuma radīšanas. DJ dalība ir neatkarīgi no tā, cik viņš ir atpazīstams un kādu muzikālo virzienu pārstāv. Visa pamatā ir DJ spēle un no tā izrietošās emocijas, kas ir elektroniskās mūzikas pamats! DJ sava seta laikā rada ko tādu, kas otrreiz nav atkārtojams, tas ir vienreizējs priekšnesums, kur liela loma ir pasākuma apmeklētājiem un klausītājiem.NextNote 5
17.07.2009. - 18.07.2009. Kuldīga, mūzikas bārs "Saullēkts"

17. un 18. jūlijā radošo ideju laboratorija „viens reiz viens” organizē elektroniskās mūzikas pasākumu „Next Note 5”, kurš jau otro gadu ir elektroniskās mūzikas festivāla „Save the Vinyl” aizvietotājs. Uz skatuves kāps gan jaunie talanti DJ, gan DJ, kuri jau sevi pierādījuši uz skatuvēm plašākai publikai savas karjeras gaitā. Pasākums, kā ik gadu, norisināsies Kuldīgā - Kurzemes pērlē, vienā dienā ar pilsētas svētkiem! Tā organizatoriem ir īpaši svarīgi izcelt šīs pilsētas atvērtību jaunām kultūras formām un idejām, parādīt plašākai sabiedrībai, ka ir vairāk, daudz vairāk mūzikas nekā ir dzirdams radio..

Kuldīgā tas var kļūt par unikālu pārdzīvojumu gan tūkstošiem Kurzemes iedzīvotāju, gan viesiem no citiem Latvijas reģioniem un novadiem, ne tikai Ventas rumba ir tas, ko redzēt un dzirdēt Kuldīgā – ja reiz esi ieplānojis Kurzemes apceļošanu šinī nedēļas nogalē, tad „Next Note 5” var kļūt kā patīkams pieturas punkts pašā Kurzemes sirdī.

Šī gada pasākums tiek plānots Kuldīgas pilsētas centrā – netālu no vecā Ventas tilta, pie Mūzikas bāra „Saullēkts” – kas pilsētas svētku laikā kļūst par vienu no notikumu epicentriem!

Mūzikas bārā „Saullēkts” tiks izveidota relaksācijas telpa, kurā varēs skatīties dažādu laiku un dažādas mākslas, un dokumentālās filmas – Tev varbūt tas šķiet neparasti, bet ir vērts pamēģināt, tā ir lieliska atelpa jebkurā brīdī.

Otra Unesco vēsturiskā mantojuma Latvijas pilsēta, Kuldīga, gaida Tevi!::..:.. 2008

Spilgtākais Latvijas elektrodeju pasākums decembrī
"Electrodrama: Sky Watcher"

12/12/2008, "Dirty Deal Cafe" - Spīķeri, Maskavas iela 12, k.2

Skaņu, ritmu, abstraktu un reālu vizuālo tēlu, garīgo pārdzīvojumu virpulis plosīsies Rīgā 2008. gada 12. decembrī, lai saviļņotu jūsu prātus, iedarbinātu ķermeņu locītavas un izšautu jūs iztēles kosmosā, iejaucot fantāzijas zvaigžņotās debess konstrukcijās un uz mirkli pārvēršot jūs par elektrotelpas izplatījuma astronautiem. Notikums kulminēs "Netīro darījumu kafejnīcā" Spīķeros burvīga un ziemas miegu traucējošā elektrodeju pasākumā "ELECTRODRAMA: SKY WATCHER".

Ņemot vērā Latvijas elektroniskās mūzikas lietpratēju atsauksmes un lūgumus, Rīgu jau otro reizi apmeklēs britu inteliģento bītu meistars Max Duley, klāt aicinot smalku un melodisku elektroritmu montieri Plant43 ar dzīvo priekšnesumu.

Lai neatpaliktu no cienījamā britu desanta uzstādītajiem kvalitātes standartiem, par apmeklētāju audiovizuālo labsajūtu rūpēsies arī vieni no labākajiem pašmāju māksliniekiem - Latvijas inteliģentās elektroniskās mūzikas vārda spodrinātājs starptautiskajā arēnā Selffish, leģendām apvītais bio.codes duets Brain & Cliche, techno un electro ritmu mijēji Metaphor, Drone, Rimi un Arturs F, kā arī downtempo elektroniskās mūzikas burvis Cafe2. Skrienot pretim Ziemsvētku brīnumam, pasākuma organizētāji sagatavojuši īpašu pārsteigumu lauzto ritmu cienītājiem, kuriem būs iespēja doties ceļojumā trip hop pasaulē DJ Monsta pavadījumā! Par pasākuma vizuālo priekšnesumu rūpēsies Latvijas elektroniskās mūzikas pasaulē labi pazīstamie Wickiss, Elvndots, Max Voitech un Gaffa.

Skatuves aizkari atvērsies plkst. 22:00, ieejas maksa - Ls 5.KURZEMES DJ 2008
8. novembris, 22:00, mūzikas bārs "Saullēkts", Kuldīga, Ieeja: 2 Ls

Ir pagājuši jau četri gadi kopš notiek Kurzemes DJ. Šajā gadā jau piekto reizi Kuldīgā, mūzikas bārā „Saullēkts”, notiks ikgadējais Kurzemes DJ, kuru, kā jau ierasts, rīko DJ apvienība „Zero Defect”, taču šogad ar DJ apvienību sadarbosies arī draugi no mūzikas bāra „Saullēkts”.

Pateicoties pasākuma sponsoriem – Discomania.lv, I. Zeberiņa grāmatnīcai, Enerģijas Dzērienam Shark, Indriķa Z Projektiem, Viesnīcai Ventas Rumba; kā arī informatīvajiem atbalstītājiem – Kurzemes Radio, Elektroniskā mūzikas raidījumiem, Frekvence un B – Puse, Nightlife.lv, Zerdefect.lv pasākums notiks jau 5. gadu, saglabājot vienu no savām rakstura iezīmēm, pulcēt DJ no visas Kurzemes.

Šajā gadā konkursā pulcēsies kopskaitā 10 DJ (Waits, Matt.li, Will Sonic, DaveNewland, Mauriic, Dann, Nerone, Snaiper, Dest, MMZ) no vairākām Kurzemes pilsētām, un viņus vērtēs kompetenta žūrija 6 cilvēku sastāvā (Ratz Lukas, Crash, Tru, Ivars Zaļkalns, Mowf, Vaiper).

Kurzemes DJ mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar elektroniskās mūzikas virzienu daudzveidību, tajā apvienojot galvenos tā novirzienus; pulcēt elektroniskās mūzikas fanus, interesentus un DJ, tādejādi katram DJ un apmeklētājam dodot iespēju ņemt dalību pie muzikālā brīnuma radīšanas. DJ dalība ir neatkarīgi no tā, cik viņš ir atpazīstams un kādu muzikālo virzienu pārstāv. Visa pamatā ir DJ spēle un no tā izrietošās emocijas, kas ir elektroniskās mūzikas pamats! DJ sava seta laikā rada ko tādu, kas otrreiz nav atkārtojams, tas ir vienreizējs priekšnesums, kur liela loma ir pasākuma apmeklētājiem un klausītājiem.

Tiekamies 8. novembrī plkst. 22 00, mūzikas bārā „Saullēkts”, Kurzemes sirdī, Kuldīgā.NextNote 4
Kuldīgā 18.07. un 19.07 pie mūzikas bāra Saullēkts.

18.07. no 20:00 uzstāsies:
Eduard S
Gatis Vilinskis
Lācis

19.07. no 17:00 uzstāsies:
Koochieris
Reanimators
J-Temp
Salmz b2b Mind
Hi-Fi
Metaphor
ESEM
Stay Tune
Phraze
Eerms...::.: 2007

Kurzemes DJ 2007
Kuldīgā 16.11. 20:00, bārā/klubā Stender's

Ir pagājuši jau trīs gadi kopš notiek Kurzemes DJ. Šajā gadā jau ceturto reizi Kuldīgā, barā- klubā „Stenders”, notiks ikgadējais Kurzemes DJ, kuru, kā jau ierasts, rīko DJ apvienība „Zero Defect”, taču šogad ar DJ apvienību sadarbosies arī draugi no legālās mūzikas portāla „Grupa.lv”.

Šajā gadā konkursā pulcēsies kopskaitā 14 DJ no vairākām Kurzemes pilsētām, un viņus vērtēs kompetenta žūrija 8 cilvēku sastāvā.

Jaunums šajā gadā būs arī tas, ka DJ varēs vērtēt un balsot ar SMS palīdzību jebkurš Latvijas iedzīvotājs. Balsojums notiks grupa.lv mājas lapā, atsevišķā sadaļā -Kurzemes DJ 2007, kurā varēs noklausīties visu dalībnieku mixus. Šis balsojums palīdzēs žūrijai noteikt labāko Kurzemes DJ.

Tiekamies 16. novembrī plkst. 20 00 Kuldīgā, bārā – klubā „Stenders”, balso arī tu par savu favorītu.Soul'n'Movement v.s. DeepHouse.lv
Kuldīgā 27.10.2007., bārā/klubā Stender'sSlammin' The Beat (Part II)
Kuldīgā 20.10.2007., bārā/klubā Stender'sSave The vinyl 2007
Kuldīgā 13.06.2007.-14.06.2007.

Detalizētāka informācija oficiālajā festivāla mājas lapā: www.savethevinyl.lvValentīndienas pasākums Kuldīgā,
bārā/klubā Stender's, 16.02.2007

Pasākumā piedalīsies:
DJ Hadge (deep house)/zero-defect
DJ Roboc (ragga jungle)/zero-defect

vakara viesis:
Lācis (house)

starts: 22:00 / finišs: 3:00 / ieeja: 1 Ls.:..::. 2006

Sasildi Sirsniņu, 22.12.2006
Kuldīgā, bārā/klubā Stender's

Radošo ideju laboratorija „viens reiz viens” ir iesaistījusies Kuldīgas rajona laikraksta „Kurzemnieks” organizētajā labdarības akcijā „Sasildi sirsniņu”. 22. decembrī (piektdien) organizējot pasākumu, kur katra apmeklētāja atstātais lats par ieeju tiks ziedots Kuldīgas rajona bērnu un vardarbībā cietušo sieviešu patversmes – krīzes centra iekārtošanai.

Nedaudz sīkāk par akciju „Sasildi sirsniņu” šeit.

Katrs apmeklētājs būs divtik ieguvējs. Pirmkārt - būs palīdzējis iekārtot Kuldīgas rajona bērnu un vardarbībā cietušo sieviešu patversmi – krīzes centru. Otrkārt – ieguvis iespēju labi atpūsties pie labas mūzikas. Kārtējā nedēļas nogale var pārvērsties par pilnu ar brīnumiem, pievienojies brīnuma radīšanai!

Par muzikālo pārsteigumu atbildēs:

Phrase (House)
Gero (House)
Tru (House)

Starts: 22:00 Finišs: 3:00

PIEVIENOJIES PALĪDZĒT TIEM, KURIEM IR ĻOTI NEPIECIEŠAMA TAVA PALĪDZĪBA !!!16.12.2006 | Sub Terminal @ DEPO | Valnu 32 street

# This is last session in the 2006. Thanks a lot for all artists,
who played at Sub Terminal for last three years.

=========================
[ A1 ] DRUM N BASS St.
=========================
- Over - X | Drumandbass.lv
- Melnizz | Bio - Codes
- Big - N | Ruff sound crew
- F - Line | Ruff sound crew
- Shurez | FaderSoulz
=========================
[ A2 ] ELECTRO & BREAKZ St.
=========================
- Salmz | Zero - Defect
- Nikotins | Kentucy Tobacco
- Nerone | Sound.Burnerz
- Dann | Sound.BurnerzKURZEMES VINYL DJ 2006
17. - 18. novembris, bārs/klubs "Stenders", Kuldīga, Ieeja: BRĪVA

17. NOVEMBRIS
Pasākuma sākums: 19:00
Pasākumu iesildīs: Deelis / Mood /

Konkursa sākums: 21:00

Oleg Bombey (Ventspils)
Reanimators (Kuldīga)
Koochieris (Liepāja)
Sparklet (Kuldīga)
J.Temp (Kuldīga)
Vento (Ventspils)
Salmz (Kuldīga)
Gero (Kuldīga)
Deidy (Kuldīga)

18. NOVEMBRIS
Konkursa uzvarētāji un viesi
Sākums: 21:00

Dārzniex (www.deephouse.lv / Red Book Alert)
Piparkūku vīrs (Jungle Commando / Red Book Alert)
Konkursa laureāts
Ivars Zaļkalns (No Rest promotions / Signāls)
Mind (Test One)
Tru (ritmainstituts.lv)Electrolicious 03 @ Club Tonuss
Jelgava, 11-11-2006

Time for another night with "Electrolicious" vibes. Now we bring you two styles at once.

Techno music is presented by two Latvian famous techno DJs: NGC-5128 (Riga) and Staytune (Kuldiga). Both talented and experienced musicians will show you what Minimal Techno is about.

DJ Salmz (Kuldiga) will stand for some liquid, dubwise & neuro sound of Drum & Bass, fully supported with positive atmosphere all around the dancefloor.

Guys from Testone crew will guide you through their deep, techy, funky & neurotic vibes playing Back2Back, which means that you won't get ANY chance to leave the dancefloor.

VJ Relict (Riga) and his visual performance will supplement the whole picture.. hypnotising and leading you to the world of synthetic visual art. The man's visualisations are worth looking to.

All this in one day, on one dancefloor. Deep & positive vibes guaranteed so don't be shallow, come over and don't forget to bring your good mood with you. :) welcome!

Testone crew

//

ENTRANCE:
TBAFresh Beatz #1 @ PULSē, 23-10-2006

Pasākumā piedāvājam pozitīvu deju mūziku, kas arī ir galvenais pasākuma nodoms. Uz deju grīdas galvenokārt būs dzirdami un jūtami Drum'n'Bass ritmi. No Drum'n'Bass pamattēmām tiks aizskartas Liquid, Jazzy, Athmospheric, Brazilian u.c. Lai pasākumu padarītu vēl mazliet krāsaināku, spēlēsim arī House Music, Breakbeat un vēl šo to, kas kājām liek kustēties. :)
Welcome!

Organizē: Positive device.
Ieteikumus un atsauksmes sūtīt uz:
phrase@inbox.lv

DJ's:
Staytune (zero defect / frekvence@kurzemes radio)
>>Breakz & Liquid drum'n'bass

Salmz (zero defect / frekvence@kurzemes radio)
>>Breakz & Liquid drum'n'bass

Phrase (zero defect / positive device)
>>House music, soulful & brazilian drum'n'bass

Airo (drumandbass.lv)
>>acid jazz, downtempo, 2 step, soulful drum'n'bass

Lite (positive device)
>>Liquid drum'n'bass

Ieejas maksa 3 Ls, ar flaijeri - 2 Ls.Sub Terminal @ DEPO club, 16-10-2006

== [ A1 ] DNB stage
Fee.nix-z | Bio-Codes.lv
Naitro | Pulse.lv
Phrase | Zero Defect.lv
Shurez | FaderSoulz.lv

== [ A2 ] DOWNTEMPO stage
Ksenia Kamikaza | Downtempo.lv
Bio Panika | 7-Bio-z.lv

- 3rd saturday of the month Sub Terminal @ DEPO club.Save The Vinyl 2006

Turpinot 7 gadus ilgušo tradīciju, radošā apvienība Zero-Defect šā gada 14. un 15. jūlijā Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros rīko elektroniskās mūzikas festivālu - "Save the Vinyl 2006". Šī gada pasākums noritēs zem saukļa - "Draudzības spēks".

Sīkāka informācija par pasākuma vēsturi, kā arī par šā gada pasākumu: www.savethevinyl.net.msExperimental Soundz

Pasākums notiks 5. jūlijā Liepājā, nakts klubā "Big7", Baznīcas ielā 14/16

Uzstāsies kluba rezident DJi Seven (soulfull, disco house) un Lexis / Alex Blayer (tribal, dub, soulfull house). Vēl uzstāsies viesDJi Gero (tribal, afro, disco house), Salmz (breakbeat, drum'n'bass), Staytune (minimal techno, electro punk) no Zero-Defect, kā arī DJ Waits (electro house, tech house).

www.big7.lvUzsmaidi Saulītei

Labdarības pasākums Uzsmaidi Saulītei notiks bārā/klubā Stender's, Kuldīgā 12. maijā. Sākums plkst. 21

Ieeja 1 Ls
Visi ienākumi tiks ziedoti Kuldīgas bērnu konsultācijai.

Vakara gaitā uzstāsies Zero-Defect dīdžeji:
Stay Tune
Salmz
Reanimators
Phrase
Gero
J.Temp
un pasākuma īpašais viesis - DJ Betons.SPY SEED JAHNGLE iekš Depo, Vaļnu ielā, Rīgā 06.05.2006

Uz soul-full un athmospheric drum'n'bass skatuves:
Betons [Varka Kru]
Worm [drumandbass.lv]
Moire [dredi.lv]
Kone [Varka Kru]
Phrase [Positive Device / Zero Defect]

Uz dancehall / reggae / reggaetone / minimal dub skatuves:
Ginnz [Varka Kru] - eclectic
Betons [Varka Kru] - reggae
Puma [Varka Kru] - reggaetone / reggae
Kone [Varka Kru] - dancehall / reggae
Shurez [Templab] - dancehall
Zazza [Skaņu Mežs] - dub / experimental

Ieejas maksa 4 Ls / pēc 23:00 - 5 Ls.Electronic Session 01

VIBEsession:014 @ PULSe, Rīga :: 29.04.2006
Breakbeat vs. Broken Beats


Rindas kārtībā uzstāsies:
Abu [VS Project]
Groont [TEST.ONE]
Salmz [ZeroDfect / Independent Breakz]
Mind [TEST.ONE]
Devine [TEST.ONE]
x3no [TEST.ONE]
Phlashback [VIBErations]

Ieejas maksa 3 Ls, ar flaijeri - 2 LsElectronic Session 01

Electronic Session 01
Pasākums notiks 25. martā Liepājā, Zvejnieku alejā 11, Kursā. Ieejas maksa 4 Ls, ar flayer - 3 Ls.

Main Arena:
Salmz - electro, breakbeat; Redele - electro, breakbeat; Rahazz Buzz and Puma - dancehall, reggae; Kone - drum'n'bass; Phlash B - drum'n'bass; Islam - drum'n'bass.

Small Arena:
Islam and MC White Wolf - hip-hop; Kone - dancehall, reggae; Redele - trip-hop; Nerone - drum'n'bass; Germ - drum'n'bass; Fanatic - drum'n'bass.Nextnote 3

Nextnote 3
Apvienības Zero-Defect rīkotais, nu jau trešais sērijveida pasākums notiks 10. martā Kuldīgā, bārā/klubā Stender's. Sākums plkst. 22:00.

Uzstāsies DJi:
Salmz - drum'n'bass [Zero-Defect]
Mind - drum'n'bass [Testone]
Ratz Lukas - house [DM Crew / Houseworks]
Gero - house [Zero-Defect]
Metaphor - techno [Pulse.808.lv]
Eric Chehov - house [Transmission]INNER SOUND @ Pablo, Liepāja
4. februārī klubā Pablo (Liepājā) notiks DJ apvienības
Zero-Defect šīs sezonas atklāšanas pasākums.

-[DRUM&BASS]-
   Salmz / liquid funk
   Staytune / liquid funk
   Koochieris / oldschool jungle

-[TECHNO]-
   Reanimators
   Staytune

-[HOUSE]-
   Gero
   Hi-Fi
   Saimons
..::.:. 2005

Kurzemes DJ 2005

Kurzemes DJ 2005
Pasākums notiks 18. un 19. oktobrī Kuldīgā, bārā/klubā Stender's.

18. novembrī plkst. 17:00 - konkursa atlase:
     Salmz (Kuldīga) - Breakbeat
     Stay Tune (Kuldīga) - Techno
     Virus 332 (Kuldīga) - Techno
     Mariz (Kuldīga) - House
     Reanimators (Kuldīga) - Techno
     Vento (Ventspils) - Hip-Hop
     Bombey (Ventspils) - Elektro
     House (Tukums) - Techno
     Ap7 (Tukums) - Trance
     Samsons (Liepāja) - House
     Hi-Fi (Liepāja) - House
     Koochieris (Liepāja) - Drum'n'Bass
     Karrica (Liepāja) - Dark Elektro, Drum'n'Bass

19. novembrī plkst. 20:00 - konkursa fināls.
     Vakara viesi:
     DJ [EX] Da Bass
     DJ Trakais Mārtiņš
     Illegal DJ Team Riga - Techno

Under Electro
Pasākums notiks 7. oktobrī Tukuma Kultūras Namā. Plašāka informācija par šo pasākumu ir uz plakātaKurzemes DJ Salidojums

KURZEMES DJ SALIDOJUMS
Pasākums notiks 2. un 3. septembrī Kuldīgā, bārā/klubā Stender's, Liepājas ielā 3. Abos vakaros sākums no 21:00.

Piektdienas DJi:
    Gatis Vilinskis 8HZ (Ventpspils)
    Bombey 8HZ (Ventpspils)
    Expose Yankee (Ventpspils)
    Reanimators Zero-Defect (Kuldīga)
    Virus332 Zero-Defect (Kuldīga)
    J. Goldbergs Zero-Defect (Kuldīga)

Sestdienas DJi:
    Samson DM Crew (Liepāja)
    Hi-Fi Ezercity Rec (Liepāja)
    Koochieris Ezercity Rec (Liepāja)
    Salmz Zero-Defect/Frekvence@KR
    Gero Zero-Defect (Kuldīga)
    StayTune Zero-Defect (Kuldīga)DRUM&BASS vs. BREAKBEAT
Pasākums notiks 27. augustā Jelgavā, klubā Tonuss (Uzvaras ielā 12). Pasākumu atbalsta TESTONE.

Piedalīsies DJi:
  Salmz Zero-Defect/Frekvence@KR
  Virus332 Zero-Defect
  Devine Testone/PULSe
  Mind Testone/PULSe
  P1ONEER E.motion/Tonuss
  Maharadjah NeirotheBauzlande 2005

BAUZLANDE 2005. Rīga. 22.07.2005. - 23.07.2005
Pasākums notiks Rīgas rajona Garkalnes pagastā, Maksteniekos - Elīnās. Pasākuma sākums 22. jūlijā pulksten 21:00.

Lielā skatuve:
Astro'n'aut
Anastasias Mini Sound Factory
Flame & Busy Bee
Skandinieki
Morning After
Elegant People
Holy Lamb
Austriņa
Voiceks Voiska
Cats Cradle
Disco Limit
Baraka
The sound
Autobuss Debesīs - Ar projektu Mikroautobuss

Radio Nabas danču placis:
Dr. SKAfandrs
Ilmārs Šlāpins
Roberts Gobziņš
RDX
Krāms

+ special guests:
Salmz: Zero-Defect/Frekvence@KR (Kuldīga)
Virus332 Zero-Defect (Kuldīga)

Tā sauktajā Chill out uzstāsies Apvienotais Snow Goose diskžokeju ansamblis.
Otrajā dienā būs neoficiāls, t.s. brīvais pasākums, kurā viss notiks pats par sevi. Pierunāsim mūziķus arī kaut ko uzspēlēt. Darbosies kinoteātris, kā arī Chill Out. Iesim peldēt uz Asara ezeru. Īsāk sakot, atpūtīsimies.SAVE THE VINYL 7

15. un 16. jūlijā Kuldīgā notiks ikgadējais elektroniskās mūzikas pasākums - Save The Vinyl. Šis pasākums notiks jau septīto gadu pēc kārtas un ir iekļauts Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros, un ir vienīgais tāda mēroga pasākums, kas notiek bez maksas.

15. jūlijā notiks ievadpasākums pie bāra/kluba Stender's Kuldīgā, kurā piedalīsies tādi DJ'i, kā Mr.Swan un DJ Beat no H55 un DJ Gero no Zero-Defect.

Nākošajā dienā, 16. jūlijā pasākums notiks lielajā Hercoga Jēkaba estrādē, Pārventā, Kuldīgā. Estrāde atrodas Ventas upes krastā, no kurienes paveras gleznains skats uz Kuldīgas veco tiltu. Būs telšu vietas, kafejnīca un labākā elektroniskā mūzika no tādiem vislatvijas māksliniekiem kā:
DJ GOLdbERG: Zero-Defect (Kuldīga), Samson: DM Crew (Liepāja), Stay Tune: Zero-Defect/Frekvence@KR (Kuldīga), Bombey: 8 Hz (Ventspils), Eric Chehov: Viator/BTN (Daugavpils), @toms: No Rest (Rīga), Gatis Vilinskis: 8 Hz (Ventspils), Reanimators vs. Virus332: Zero-Defect (Kuldīga), Metaphor: Pulse.808.lv (Rīga), RedElectronika: Oger/Pulse (Ogre), House: Tukums DJ Team (Tukums).

Organizē Zero-Defect.My Friend Is A DJ

17. jūnijā Tukumā būs pasākums My Friend Is A DJ. Plašāka informācija par šo pasākumu ir uz plakāta.Aztec Dreams - Tribal Functions

10. jūnijā Kuldīgā, bārā/klubā Stender's notiks pasākums Aztec Dreams - Tribal Functions, ko organizē DJ apvienība Zero-Defect. Ieeja brīva.

Spēlēs DJi Staytune & Salmz no Zero-Defect/Frekvence@KR (Kuldīga), Melnizz no Bio Codes (Rīga), Alloy & Bombey no Daba (Ventspils), Virus332, Gero & Reanimators no Zero-Defect (Kuldīga). Āra terasē DJi Bombey & Salmz spēlēs chillout mūziku, būs arī dzīvās performances: Anastacias ar vijoli no ASF (Rīga) un Jammaster ar bungām no Zero-Defect (Kuldīga).Sasildi Sirsniņu!

3. jūnijā Kuldīgā, bārā/klubā Stender's notiks labdarības pasākums Sasildi Sirsniņu.

Spēlēs DJi Salmz & Gero no Zero-Defect, Oleg Bombey & Expose Yankee no Ventspils, Mhrdjah no Rīgas. Vakara īpašais viesis būs DJ Mr.Swan, kurš plašāk pazīstams kā šova Prāta Banka vadītājs.

Visi šā vakara ienākumi tiks ziedoti Kuldīgas bērnu fizioterapijas kabineta iekārtošanai.No Connection3. jūnijā Rīgā, klubā Depo notiks pasākums No Connection, ko piedāvā Oger.

Spēlēs DJi Aspirins un Gatis Rozenfelds no Pulse (hip-house), Red Electronika no Oger/Pulse (house, break, oldschool beats), Shplint no Oger (bootyhouse ghetotech), Cosmixx (trance), Shurez no Fadersoulz (techno), Stay Tune (techno) un Virus332 (electro) no Zero-DefectFrom Vinyl With Love

14. maijā Talsos notiks pasākums From Vinyl With Love, ko organizē Discomania.lv.

Spēlēs DJi Bogdan Taran no Amber Muse/Dance Box@EHR (house), Ratz Lukas no Discomania (house), Arkan (hip-hop) un Stay Tune no Zero Defect/Frekvence@KR (techno).Samson's Brightside Tour 2005

DJ Samson's Brightside Tour 2005. būs 6. maijā Ogrē, klubā Bermuds, 7. maijā Rīgā, bārā/klubā PuPu Lounge, 14. maijā klubā Big 7.